o nas

BonTonJesteśmy dwujęzyczną szkoła podstawową

Komunikacja to nasza pasja. BIG BEN pracuje w oparciu o metody komunikacyjne Thomasa Gordona, które pozwalają na stworzenie szczególnego systemu wychowawczego. Stawiamy zarówno na rozwijanie sprawności komunikacyjnej, umiejętności porozumiewania się z ludźmi, uczymy żyć komunikatywnie, ale także zapewniamy rozwój językowy w dwóch systemach- polskim i angielskim jednocześnie.

Uczymy naszych wychowanków szacunku, kultury i dyscypliny szczególnie do samego siebie i drugiego człowieka. Mundurek szkolny jest pierwszym znakiem dla naszego ucznia, który mówi, że szkoła jest miejscem szczególnym, a nauczyciel jest autorytetem i mistrzem. Otaczają nas zaangażowani rodzice, społeczność która się wspiera. Cieszymy się, że szeregi naszych uczniów wciąż się powiększają. Dziękujemy za zaufanie.

Uczeń BIG BENa czuje się patriotą oraz świadomym obywatelem świata.

A tutaj jest dostępny statut naszej Szkoły:

STATUT-092019.pdf